Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Kam s kým?

4. listopadu 2013 v 18:48 | Moje maličkost |  Téma týdne
Myslím, že hlavní problém není kam, ale s kým. Výběr vhodného partnera je leckdy složitější, než výběr místa činu. Jen si to představte-i když vás nenapadá žádné super místo, pořád můžete jít do cukrárny, nebo na Petřín, ale s kým tam jít-to je oč tu běží. Neříkám, že volba místa není důležitá, ale když si vyjdete s někým, jehož IQ se blíží nule, nezachrání to ani večeře v Ritzu, či Hiltonu. Chvíli budu čerpat v vlastních zkušeností (ne, ani v jednom z těchto hotelů jsem nebyla, ale jeden můj doprovod měl IQ tykve). Proti tomu, s jedním klukem jsme cca čtyři hodiny bloumali sídlištěm a báječně jsme si pokecali.
Moje mladší sestra si občas koupí Bravíčko a tak někdy letmo nahlédnu (oukej, POŘÁDNĚ nahlédnu) a přečtu si trable puberťaček. Častou tam jsou tipy a triky co na sebe a kam jít na první rande. Myslím, že povětšinou vítězí něco pohodlného a zároveň sexy na sebe a kino, nebo cukrárna. Moje úplně první rande se odehrálo v půlce podzimu, takže jsem byla navlečená do bundy, vypadajíce jako pytel brambor. Byl na mě sexy pohled asi jako na chcíplou krysu, ale vzhledem k tomu, že jsme seděli na lavičce, nad železniční tratí a byla celkem zima, vůbec mi to nevadilo (mezi námi, ten kluk měl na sobě lyžařskou bundu, ale fakt mu to slušelo☺).
Při výběru místa je ale potřeba se zamyslet nad tím, kolikáté rande to vlastně je a jestli toho dotyčného vůbec znám (ano, zase kecy o tom, jak je nebezpečné seznamovat se přes net a jít s někým, koho neznám někam do háje). Varování před tímto nebezpečím jsou milióny, ale vžycky se někdo najde...Doufám, že většina holek (myslím, že těch se to týká více) ale nepůjde na první rande s někým, koho poznala předevčírem přes FB tam, kde nejhlubší je les, kde roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes...
Nejlepší místo na rande pro mě (beznadějého romantického realistu) je podzimní park. Člověk si může zablbnout v listí, kochat se hrou barev a pokud se pořádně neobleče, tak i klepat kosu (to se ale doporučuje pouze v případech, jste-li holka a chcete, aby vás dotyčný objímal a zahříval, jinak to není úplně příjemné....☺). No, abych to shrnula do tří bodů:
  • Jděte si, kam vás srdce táhne, ale dbejte na svou bezpečnost (vynechte staré domy a kamenolomy)
  • Jděte s tím, ke komu vás srdce táhne, ale dbejte na svou bezpečnost (to si vyložte, jak chcete)
  • Vezměte si na sebe, co chcete, ale dbejte na své pohodlí
A hlavně nezapomeňte: Nezáleží kam, ale s kým!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 4. listopadu 2013 v 20:52 | Reagovat

"Byl na mě sexy pohled asi jako na chcíplou krysu.." + další tvé hlášky o vůkolu rudému vřesu mě neskutečně rozesmály :-D  :-D

2 feelingroovy feelingroovy | E-mail | Web | 4. listopadu 2013 v 21:08 | Reagovat

[1]:děkuju, děkuju! :D nojo, hlášky-to je moje....:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama