Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Rejpy, rejp

25. listopadu 2013 v 22:06 | Moje maličkost |  Téma týdne
Provokuju ráda, provokuju stále. Někdy balancuju na hraně pomyslné propasti a několikrát jsem se z ní už musela škrábat nahoru. Nicméně mě to neodrazuje od toho, do někoho rejpat. Jenže někdy nevím, kdy přestat. To pak na mě lidé hází nenávistné pohledy, za které by se nemusela stydět ani Grumpy Cat, či jakákoliv dylinka, které nějaká jiná dylinka vyfoukla poslední kousek nějakého dylinkovského oblečení v nějakém dylinkovském obchodě. (Ano, tohle BYLO rejpání). Já si z toho nic nedělám...hmm, teď machruju, ale hřebínek mi většinou spadne hned po tom,co za mnou přijde nasupeně učitel, že jsem drzá jak vopice a ať s tím koukám něco dělat. Chvíli se bojím,jestli mě třeba příští hodinu nebude tasit, ale nakonec to ve většině případech končí hepyendem....A já vesele rejpu dál. Moje okolí se s tím víceméně smířilo, což mě trošku mrzí, protože to už není taková sranda. A s provokací u profesorů jsem taky musela přestat, protože chci odmaturovat. Takže poslední dobou provokuju jenom občas ségry, které se přes všechno mámino naléhání, ať si mě nevšímají, že mě to přestane bavit, vždy krásně vztekají. Ale provokace není jenom o tom, do někoho rejpat, ale taky o tom, ukázat svůj názor, obhájit ho a pokud možno-užít si při tom nějakou tu srandu. Všeho s mírou platí i tady, a proto provokace typu Lady Gaga a její šatičky z fláku masa, považuju za přehnané....(vlastně nevím, co tím chtěla říct, nebo z koho si vystřelit-asi chtěla společnosti ukázat, že je kráva jak uvnitř, tak na povrchu...)(popřípadě ovce, prase, nebo co to bylo za maso). Naopak hnutí FEMEN provokuje, řekla bych, docela vtipně. Vlastně tímto můžu navázat na minulé TT, protže prsa v jejich provokaci hrají velkou roli. A věc, za kterou bojují, se mi též zdá správná.
No, rejpalům zdar, těm provokovaným pevný nervy a mě blažený klid. Musím se jít vyspat na zítra-čeká mě písemka z matiky...to si zase učitelka zarejpe, než najde něco správného.....:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tekoucí voda Tekoucí voda | Web | 23. prosince 2013 v 12:06 | Reagovat

Taky někdy ráda provokuju... :-) Ale někdy to mám naopak. A navíc patřím mezi ty, co se vyprovokovat nechají velice snadno. Pro ostatní jsem dobrý cíl, ale člověk se nad tím aspoň později může zasmát :D

2 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 23. prosince 2013 v 12:18 | Reagovat

[1]:Hele, máme to asi podobně. já jsem cholerik )ikdyž se s tím snažím něco dělat) takže mě taky hodně věcí dokáže rychle naštvat...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama