Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Múzy jsou holky, aneb feminismus

2. ledna 2014 v 19:41 | Moje maličkost |  Téma týdne
Takže, ať jsem čekala, jak jsem čekala, žádná Múza mě nepolíbila, tudíž musím něco vyplodit sama od sebe...Ale jak jsem v názvu napsala-všechny Múzy jsou holky a já též, proto doufám, že to nebude problém...Přiznávám se, že jsem čekala trochu jiné (méně originální) téma na způsob "Předsevzetí", "Alkohol" nebo "Kocovina". Uznávám, že jsem příjemně potěšena, nicméně na tyto témata by se mi asi hledala inspirace lépe...(Zde je vidět, že se žádná inspirace zatím nedostavila, neboť stále melu o ničem...) Takže, čekání na půlnoc mám za sebou, nezbývá, než čekat ještě chvíli na inspiraci, která narozdíl od půlnoci nemá přesně daný čas příchodu...(ne, pořád se nedostavila)...A to jsem nechala otevřené dveře, byť to povětšinou nedělám. Takže se asi někde stala chybička, protože přesto, že jsem holka, k Múze mám daleko asi jako lední medvěd k rovníku...Možná ale právě tady bude zakopaný pes-Múzy, jakožto ženy líbají více muže, tudíž muži mají větší šanci na to, že je napadne něco převratného a já chudák zase ostrouhám...Chtělo by to nějakého Múzáka, který by líbal výhradně ženy...(nejlépe pěkně namakaného, s hezkýma očima a milým úsměvem...) Jenže takovýto Múzák asi neexistuje, jinak by mě už něco sakra napadlo a neplácala bych se tu jako ryba v bahně...Proto hlasem feministiky hlásám, že chci svého Múzáka, protože je nefér, aby výhody inspirativního líbání měli pouze muži...(Ale vlastně nadpis mě napadl zcela spontánně a k jeho rozboru jsem se dobrala opravdu až teď, takže nějaký ten Múzáček možná přeci jen existuje...) Proto prosím všechny ženy, slečny a dívky, toužící po inspuraci : "Věřte na Múzáky, možná se občas objeví a svým polibkem nám vdechnou nějaký super nápad."
A vy, chlapi, chlapci, kluci a páni, važte si svých Múz a chovejte se tak, aby vás nepřestaly líbat, protože bez inspirace by byl náš svět velmi chudý...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rien Toute Rien Toute | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 20:31 | Reagovat

Tak tohle mě docela pobavilo a já si prostě musím rýpnout. Pojem múza se poprvé vyskytl ve starověkém Řecku, později v Římě, označoval bohyně nápadů/tvořivosti. A vzhledem k tomu, že ženy a muži žili v té době od sebe docela odděleně, byla tehdy homosexualita docela běžná. Takže kdo tvrdí, že múzy jsou na muže, když pocházejí právě z této doby? :-D

2 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 21:05 | Reagovat

[1]:Dík za názor...Ale myslela jsem to spíše ironicky...:) vzhledem k nadpisu jsem to chtěla pojmout tak, že múze je žena, ale není žádnej chlap, podobného ražení...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama