Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Vojáci útočí na moje uši !

23. dubna 2014 v 20:20 | Moje maličkost |  Téma týdne
Kdo zde není poprvé a už má pár mých "děl" přečtených, jistě ví, že bez hudby bych pošla. Svoje milované songy poznám už z prvních tónů a pokaždé se mi rozbuší srdce radostí. Ale opět jsem chtěla pojmout TT nějak originálně, jak to mívám ve zvyku.
Můj život je vlastně taková píseň...Chmpfff, to už tady asi bylo. Moje duše je složená z písní, moje vzpomínky, moje osobnost....Trapnýýý...Prostě nedokážu nic supermegahustokrutopřísněoriginálního vymyslet. Zklamala jsem. Moje Ego přestalo hrát tóny oslavné písně na mojí maličkost a započalo hrát pohřební pochoďák. Pokaždé se mi povede vymyslet něco, co tu ještě nebylo...Ok, skoro pokaždý. Tóny písně, jo? Tak znova: Každý den slýchám šílenou změť různých tónů, z čehož k písni patří tak třetina z nich. Zbytek tvoří reklamní znělky, které jsou jako vojsko. Pošlou své nejsilnější vojáky-tóny a ty se vám zažerou do uší a prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí a prudí do té doby, dokud se z toho nezcvoknete, nebo na vás nezaútočí vojáci z jiné reklamy. A ti pak taky prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí, prudí...a prudí. Reklamním znělkám se nedá říkat písně ani při zavření obou očí uší a jejich následným přelitím vteřinovým lepidýlkem...Ovšem vlezlé nejou jen reklamní znělky, i když ty vedou na plné čáře. Mezi podobně vlezlé tóny počítám všechny písničky One direction, celej Camp rock (1 i 2) a HSM (všechny díly). (Tím neříkám, že všechno zmíněný je příšerný, jenom je to hrozně vlezlý...) Justina Biebra, rap a hip hop sem nepočítám, protože to se nedá poslouchat a už při prvních tónech páchají moje uši dobrovolně harakiri, tudíž mají tónoví vojáci smůlu.
Jsem si ovšem vědoma potřebnosti co největší vlezlosti u reklam, protože se dostanou lépe do povědomí diváků/posluchačů a něco z toho kápne. Stejně tak i písničky 1D a spol. Prostě neříkám, že to, co je vlezlý, musí bejt nutně i špatný, ale občas člověku hrabe z toho, že mu v hlavě zní jen tóny nějaké písně a za boha se jí nemůže zbavit. I já si ze začátku připadala divně, když jsem si jakožto folk, metal, rockerka cestou ze školy pobrukovala One way...Ale pak jsem si řekla, že ty písně jsou prostě dělaný k tomu, aby prudily, prudily, prudily...oukej, už toho nechám...a člověk se tomu dokáže bránit až po vydatném tréninku. Takže já si jdu poslechnout Simona a Garfunkela, což je jediná výjimka potvrzující pravidlo, protože jejich písně mi v hlavě můžou znít třeba sto let a nikdy nebudou otravný ;)
Tolik k originálnímu pojetí témata týdne. Malinko selfish, ale kdo není aspoň trochu sobec, tak lže a skončí v pekle...:D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Robka Robka | E-mail | Web | 27. dubna 2014 v 15:46 | Reagovat

Ony ty písničky 1D a Beibera mají vlastně stejnou kvalitu, jako reklama, takže se nediv. Vlastně mají povinnost být vlezlé, protože nic jiného na nich není a za čas je vystřídají jiné vlezlé melodie.
A Simon a Garfunkel, to je opravdová hudba, takže těm otravnost nehrozí.:-)

2 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 27. dubna 2014 v 22:28 | Reagovat

[1]: To máš úplnou pravdu :)

3 MissNormální MissNormální | Web | 2. května 2014 v 8:23 | Reagovat

moc hezkej článek.. cítim to stejně :)) a to PRUDÍ je vtipný :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama