Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Den 13.

18. května 2014 v 15:32 | Moje maličkost |  Svaťák, aneb blížíme se do finále...
S přehledm bych vyhrála soutěž o nejpilnější studentku. Od rána sedím u pčítače a snažím se naučit nerudovu tvorbu, směry meziválečného světa, nestacionární magnetické pole a historii USA. Nebudu lhát-šibe mi z toho. už pociťuji oprátku na krku, která se nezadržitelně utahuje a já ztrácím dech. naučila jsem se dneska docela dost věcí, ale pořád si nejsem jistá.
Zítra to začíná, tudíž musíme být všici v půl osmý ve škole a usmívat se přiblble na komisi. Asi se půjdu podívat na některé mé milované souputníky, ale do tří bych ráda byla doma, protože po pátý hodině už mi to nemyslí a chci se naučit, co se dá.
Respektive bych si to chtěla procvičit a utřídit.
Mé rozpolcené náladě nepřispělo ani to, že u nás byl Šalda obědě a ptal se mě, jak se těším. Kdybych byla sobec, skáču pod vlak. v hlavě mám mišmaš všeho možnýho i nemožnýho a tak chci vidět jak na potítku budu přemýšlet, jestli střídavý pproud patří do ruchovců, lumírovců, nebo velké Británie...Ještě že oběd byl super-kančí gulášek člověk nemá denodenně. Holt se vyplatí mít jako rodinného kamaráda myslivce ;) A k večeři chlebíčky, jsem v sedmém nebi.....MATURITA!!!!!!!! ouha, BUCH dolů na zem. Asi začnu psát vlastní epitaf jako Wolker...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama