Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Den 14.

19. května 2014 v 18:42 | Moje maličkost |  Svaťák, aneb blížíme se do finále...
Dneškem začala finálová poprava nás-nebohých studentů všeobecného gymnázia. Závidím těm, kteří už mají po maturitě a oficiálně mohou zahájit prázninový veget. Protože jsem zmiňovaným šťastlivcům vehemntně držela palce, udělali to všici, ačkoliv někteří s odřenýma ušima. Dalo by se i říct, že jsem se dneska docela učila, protože jsme si všichni opkaovali co umíme a učili co neumíme. popřád mám trochu nervy, ale za dva dny budu mít klid a mír.
Úvodní slovo předsedkyně komise, ale hlavně naší spolužačky všechny příjemně naladil, přesto že moje kamarádka přišla až před koncem zahájení. Naposledy jsme se zasmáli a první nebohý šel na potítko. nakonec onen nebohý dostal samý jedničky a může se nám vysmívat.
Já osobně začínám doufat v podopru učitelů, kteří jsou momentálně milejší, než kdy jindy. ještě že jsem je moc neštvala ty čtyři roky. Ale když to udělali i někteří nejmenovaní, měla bych to zvládnout též.
po návratu domů jsem neměla nic důležitého na práci, tak jsem si četla o perpetuum mobile a zbožne si prohlížela tabulky. jestli má někdo tu moc mě zachránit, jsou to právě ony. jako správná holka i já začínám řešit, jak se oháknu na svůj velký den. Protože máme předsedkyni a ne předsedu a z učitelů budu mít u zkoušky našeho puritánského pětapadesátiletého češtináře a padesátiletého Američana, kterého moc neznám, nemusím vypadat nijak zvláš´t přitažlivě, takže si vezmu něco abych nepobuřovala dámské osazenstvo. Vidím to na šaty s antivýstřihem a sukní po kolena. mám je ráda a cítím se v nich příjemně, což je víc než důležité. A samozřejmě mi slušej, to se ví ;)
na další učení to dneska už moc nevidím, tak se půjdu vyspat, zítra ráno popdpořím kámošku na biologii a poté doženu co se dá a ve středu narukuju po první linie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama