Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Den 3.

8. května 2014 v 22:17 | Moje maličkost |  Svaťák, aneb blížíme se do finále...
Konečně jsem se domluvila s Prokrastinací, aby mě navštívila až po obědě. To té doby jsem se stihla naučit přes deset otázek z češtiny a zbytek prolítnout. Mám ze sebe fakt dobrej pocit a začínám si myslet, že to zvládnu... Ale abych zase svou zodpovědnost nepřecenila- opět mi nějak haprovalo spojení mezi mým počítačem a online sledováním Teorie...:)
Protože byly moje milované sestry doma, musela jsem chovat jako správná sestra a už od rána jsem je prudila. Rodiče odjeli vydělávat a svěřili nám dům do péče...(Jaká to nerozvážnost...) Aspoň jsem nemusela vařit, protože ze včerejška zbyly halušky, po kterejch se můžeme všichni utlouct. Protože jsem si mozek zavařila Manifestem České moderny, stáhla jsem si film Donnie Darko s tím, že mi pomůže se psychicky uklidnit. Věděla jsem, že to má být trochu psycho, ale že to bude až tak drsný sem nečekala. Nicméně doporučuju, nikoliv však slabším jedincům a silným věřícím... Stejně jako včera Statečné srdce, ani dneska mi Donnie nedovolil se po zbytek dne účinně šprata, tak jsem si spravila náladu dalšími díly Once Upon A Time a Děsivými dějinami, které by se ale s přivřením obou očí daly považovat za vzdělávání.
Když už jsem byla naprosto u konce s nápady, pustila jsem z klece ségřiny osmáky, kteří (resp. které-jsou to holky) pobíhaly po pokoji asi hodinu, během pěti minut se naučily lézt po zdi a jako vždy se chtěly podívat tam, kam jsem jim to prostě nemohla dovolit. Ani přes mojí veškerou ostražitost se mi nepovedlo Emmě zabránit v tom, aby ožrala stévii a fialku, které si máma dává na parapet. Naštěstí jsou odolnější než ruské tanky (a taky zničí vše na co přijdou) takže se nikomu nic nestalo. Aby toho nebylo sot, ožraly mámě karimatku, mě botu a ohlodaly kus zdi. (Člověk se na ně nemůže zlobit, jsou prostě k sežrání...)
Nicméně, jsou to mrchy vychcaný, takže když jedna lezla na parapet, druhá se drápala po šicím stroji a já nevěděla, kterou chytat dřív. Nejlepší průprava na mateřskou ever. Zbytek dne jsem strávila sladkým nicneděláním a občasným sledování Příběhu rytíře, protože není důvod si den nezpříjemnit pohledem na Heatha Ledgera, že? :D Den jsem zakončila dalším dílem OUaT a díváním se s rodinkou na Chcete být milionářem... Život je prostě super, když se ví jak na to.... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saanma Saanma | Web | 1. září 2016 v 14:17 | Reagovat

Vážně jsi to brala tak v pohodě? :D

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 2. září 2016 v 9:48 | Reagovat

[1]: Až mě to zaskočilo, ale byla. Já jsem nikdy učení moc neřešila... Ale je pravda, že je to trošilinku přibarvený-neflákala jsem to tolik. (Ale ani jsem se nepředřela)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama