Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

Den 9.

15. května 2014 v 15:31 | Moje maličkost |  Svaťák, aneb blížíme se do finále...
Ráno jsem se šla mrknout na svojí milovanou školu, protože jsem 1. chtěla na vzduch 2. domluvit se s učitelem a 3. musela vyklidit hrací plochu z důvodu návševy babičky a dědy. ne, že bych se jim chtěla vyhnout, za jiných okolností by mi jejich přítomnost nevadila, ale očekávala jsem příval otázek typu: "Tak už víš, co si dostala? Jak se učíš? Už všechno umíš? Blablablablabla" Uznejte, že vytvořit si alergii na něco takovýho ne dosti snadné. I přes veškeríé snahy jsme se prarodičům nevyhnula a byla jsem hned při příchodu dotázána babičkou "Měla si ve škole oběd?" Chápu, že jí je přes osmdesát, ale někdy mi to leze krkem. "Ne babi, mám svaťák, nechodím do školy na oběd" ""aha, a co maturita, už víš výsledky?" "Ne, až v pátek. Du nahoru." "A chceš něco k jídlu?"
Vzala jsem si chleba a šla se učit kvanovou fyziku. Po chváíli mě přešla chuť k jídlu i na kvanovou fyziku a přechod na F.X. Šladu byl neúspěšný, tak jsem rezignovala a pustila si Velkej třesk. Už vážně chci vědět výsledky. Díky učení jsem se ulila s návštěvy druhé babičky a stejně tak ségry. Jojo, maturita se občas vyplatí. Nicméně jsem se toho docela dost naučila. Kupříkladu jsem konečně udělala součet 2048 ve hře 2048. Bravo! Pak jsem se dostala do půlky třetí série, vyhrála jsem partii šachu a naučila se pár nových písniček na kytaru. jednoduše řečeno-plodný den.
Ta co nám vaří (máma), se vrátila dosti pozdě, tak jsem její roli vzala na sebe a udělala jsem večeři. Odměnou mi byly připečené špagety. ve stresu se prostě vařit nedá. Aspoň jsem nevyhodila kuchyň do vzduchu. Po večeři jsem se na chvíli vrhla na fyziku a ájinu. Jsem na sebe hrdá.
No a dnšní krásný den jsem ukončila Hobitem. Pořád se u něho krásně usíná....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama