Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení...Strach je cesta k Temné straně...

A>B>C

9. srpna 2016 v 3:31 | Moje maličkost |  Téma týdne
Už jako malá jsem si všímala, jak jsou věci spolu spojené, napojené a propojené. Bylo mi jasné, že to všechno nemůže být jen náhoda a těšila jsem se, kam mě osud uvrhne. Momentálně jsem uvržena opět na noční v práci. (Tady se prostě píše nejlíp)
Už dříve jsem říkala, že většina životních okamžiků bylo u mě spojeno s láskou.
A láska mě taky dostala až sem. Což už nemůže být náhoda. Je to prostě osud, že jsem zkončila na asistenčce a s mým Princem.
Pokud motýlí mávnutí v New Yorku dokáže způsobit tsunami v Japonsku, proč by osud neodkázal vést osudy lidí cestou necestou.
Celý život jsem měla pocit, že jsem pro něco předurčená, že se se mnou počítá v nějaké důležité věci, ale doteď nevím, co by to mohlo být.
Poslední dobou spíš naivně čekám, že dostanu moc trestat všechny arogantní kretény, co k nám volají. Njelépe mávnutím ruky vyčarovat oslí uši, nebo tak. :D
Zatím jako svoje poslaní ale vidím svatbu, děti a starost o rodinu. A těším se na to. Nejsem kariéristka, takže asi není náhoda, že mám práci realitvě bez nutného kariérního postupu (popravdě skoro bez kariérního postupu). Stejně tak asi není náhoda, že mým přítelem je vlastně moje o něco vzteklejší mužská verze. A nebude ani náhoda, že je to zároveň i kopie mého táty. A už vůbec není náhoda, že když jsem se s ním odstěhovala do vlastního bytu, přestalo našim mizet jídlo z lednice... :D
Nic není náhoda-například, když jsme se s Princem nedávno vybourali, díky naší práci jsme dostali slevu a výhodu ze známosti a teď má Princ spolehlivý servis pro opravu své Veverky (Alfa Romeo 147).
Jo a ta Alfa Romeo taky není náhoda, protože já a mám amáme Alfy rády už dlouho.
Prostě všechno vede ke všemu, a všechno je propojené.
A všechno zlé je k něčemu dobré.
A náhoda ani nebylo to, že mi táta koupil byt v určité lokalitě, protože jsem si tam "náhodou" našli fajn sousedy na pokec.
takže všechno má svůj důvod. I to, že mi tu teď přestaly fungovat systémy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama